Łoże 120 x 200

1 349,00 zł

Kod: 111
Wysyłka:21 dni
Produkt dostępny (5 szt.)
Waga:40.00 kg

Ilość:szt.

  • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

Łóżko tapicerowane IG to mebel klasy premium, który wyróżnia się designem doskonale pasującym do nowoczesnych wnętrz. W parze ze stylistyką idzie także funkcjonalność – to rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się w sypialniach stawiających na ergonomię.

Precyzja wykonania i wygoda w jednym
Wymiary łóżka  przedstawiają się następująco: szerokość 137 centymetrów, długość 220 centymetrów, wysokość z wezgłowiem 95 centymetrów, wysokość boku z nóżkami 35 centymetry (w tym nóżki 5 centymetry). Materac wchodzi w ramę łóżka na głębokość 6-7 centymetrów. Wnęka w zagłówku przykuwa uwagę oraz pozwala na funkcjonalne i dekoracyjne zagospodarowanie – jej głębokość wynosi 15 centymetrów, a wysokość 20 centymetrów.

Łóżko tapicerowane to zostało wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów. Należy do nich sklejka o grubości 18 milimetrów, podwójna płyta o grubości 22 milimetrów oraz drewniany szkielet, który stanowi skuteczne podparcie dla całości konstrukcji. Mebel oklejono pianką o grubości 2 centymetrów i owatą o gramaturze 200 g.

Wykończenie łóżka stanowią wysokiej klasy tkaniny charakteryzujące się odpornością na zużycie. W naszym sklepie oferujemy obicia takie jak Casablanca, Aston, Monolith, Mustang czy Madryt. Informacje dotyczące ich wybarwienia znajdują się w zakładce tkaniny.Łóżko  w wariancie standardowym i premium
Standardowa wersja łóżka obejmuje podnoszony manualnie stelaż drewniany i pojemnik na pościel. W przypadku opcji premium stelaż zamieniono na metalowy z siłownikami gazowymi, które pozwalają na swobodne otwieranie, zamykanie i zatrzymywanie klapy łóżka. Mebel wyposażony jest także w oświetlenie LED – w standardzie białe lub niebieskie oraz z opcjonalnym wariantem 16-kolorowym.

Zestaw GOLD 5 można rozszerzyć o materac wysokiej jakości !!

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję