O firmie

W bogatej ofercie naszego sklepu Sawomeble znajdują się oryginalnie zaprojektowane kolekcje. Dbamy o to, aby każdy znalazł tu meble o jakich zawsze marzył. Meble do salonu, jadalni i sypialni zakupione w naszym sklepie będą inspiracją do stworzenia nieszablonowego, urzekającego wnętrza. Nasze produkty pochodzą od najpopularniejszych producentów mebli na rynku polskim. Oferujemy szeroki wachlarz systemów nowoczesnych i klasycznych. Sawomeble to także meble łazienkowe, sypialniane oraz dziecięce i młodzieżowe. Dzięki prostym w obsłudze konfiguracjom oraz możliwością wykonania mebli na wymiar, możesz otrzymać: meblościanki, szafy, szafki komody , łózka o jakich marzysz i jakich potrzebujesz, dopasowane do Twoich pomieszczeń. Dobieraj dowolne kolory, materiały, akcesoria, a co najważniejsze – wymiary z dokładnością co do 0,1 mm. Skorzystaj z tysięcy możliwych kombinacji, które pomogą stworzyć Ci meble których potrzebujesz. Twoje zamówienie dotrze do Ciebie już do 5 dni do trzech tygodni (w zależności od zamówienia) , a jego montażu w łatwy sposób możesz dokonać sam. Będziesz do tego potrzebować jedynie śrubokrętu i młotka. To prostsze niż Ci się wydaje! Pożegnaj się z chaosem. Ty decyduj jak ma wyglądać Twoje otoczenie. W naszej propozycji łączymy elementy wyróżniające się wysmakowanym designem oraz najwyższą jakością materiałów. Liczymy, iż stanie się ona odpowiedzią na potrzeby Klientów, ceniących sobie zarówno ponadczasowe piękno, jak i oryginalny współczesny desing
Oferta inna niż wszystkie
* To dzięki meblom,mieszkanie lub dom staje się Twoim małym światem, w którym czujesz się komfortowo.
* To meble sprawiają, że wystrój odzwierciedla Twoją osobowość oraz nadaje wnętrzom unikalny charakter.
* To właśnie meble sprawiają, że czujesz się jak u siebie.
Podstawowe informacje :
* Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu i wymagają podstawowej wiedzy oraz doświadczenia związanego z konstrukcją mebli.
* Odpowiedzialność za bezpieczne zamontowanie mebli w pomieszczeniu pozostaje po stronie klienta.
* Elementy wszystkich mebli są pakowane na paletę zbiorczą, nie są segregowane.
* Wszystkie elementy z płyty meblowej, jakie otrzymuje Klient, są oznaczone etykietami zawierającymi nazwę i wymiary elementu.
* Personalizowane instrukcje
* otrzymasz na email podany w zamówieniu. Obejrzyj zdjęcia przedstawiające wizualizacje oraz gotowe aranżacje i odkryj swój własny styl.

 KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY...
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!