Regulamin

Regulamin sklepu internetowego SAWOMEBLE.PL
Sklep internetowy  SAWOMEBLE dostępny pod adresem WWW.SAWOMEBLE.PL , prowadzony jest przez firmę SAWOMEBLE, wpisaną przez Prezydenta Miasta NAMYSŁÓW do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się Ligotka 12 B, 46-100 NAMYSŁÓW Jesteśmy zarejestrowani pod numerem
NIP: 7521146980  Regon: 368147465
NR KONTA  39 1020 3668 0000 5502 0461 2828 
Regulamin zakupów
1. Sklep internetowy SAWOMEBLE.PL prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę WWW.SAWOMEBLE.PL
2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie SAWOMEBLE.PL są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych  SAWOMEBLE.PL są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.
5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem kuriera firmy bądź DPD . Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.
6. Możliwe są następujące formy płatności:
o Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.
o Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru.
7. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, SAWOMEBLE.PL zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.
Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.
Przesyłki są dostarczane KURIEREM DPD zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. SAWOMEBLE.PL  nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez DPD z umów obsługi przewozowej i pocztowej.
8. Produkty oraz usługi są objęte 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję serwisu  należy wysłać na własny koszt FIRMĄ KURIERSKĄ na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt KLIENTA.
9. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki OD KURIERA należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
10. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
11. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
12. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie SAWOMEBLE.PL Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.