Stylowy stół do jadalni FX 2

1 772,00 zł 1 630,24 zł

Wysyłka:21 dni
Produkt dostępny (28 szt.)
Waga:40.00 kg

Ilość:szt.

  • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

Stylowy, atrakcyjny Zestaw Pokojowy 4 osobowy -Z2 wykonany z litego drewna bukowego lub dębowego. 
W tej ofercie dostępny wyłącznie w kolorze BIAŁYM W innej ofercie i niższej cenie zestaw dostępny w innych kolorach bez Białego
Skład kompletu: Stół  -blat gruby, z frezem, FORNIR (okleina dębowa lub bukowa), rozkładany (1 wkładka o szer. 40 cm), kształt blatu: OKRĄGŁY. Nogi drewniane: LUDWIKI. 
Krzesła  tapicerowane siedzisko i całe owalne oparcie. W oparciu prześwit od dwóch drewnianych listew do półokrągłego siedziska. Zwieńczenie owalne. Rama pod siedziskiem. Nogi przednie -ludwiki, tylne -proste. 1 szt. Stół : (śred. x wys.): Ø 100 x 77 rozłożony (szer. x gł.) 140 x 100cm 4 szt. 
Krzesło : szer47 x wys .97 cm Kolor DREWNA wyłącznie BIAŁY  TAPICERKA do wyboru w galerii
BRAK możliwości zastosowania EKOSKÓR w krzesłach.
Istnieje również możliwość wykonania stołu w innym wymiarze oraz całego kpl. mebli w innym wybarwieniu niż podane do wyboru (w przypadku zainteresowania taką opcją o szczeg. i możliwości prosimy pytać sprzedawcę przed zakupem)
Komplet jest fabrycznie nowy objęty 3 letnią gwarancją, nie wymaga montażu, jedynie stół ma odkręcone nogi na czas transportu, przykręcenie nóg (śrubami załączonymi do kompletu), nie wymaga to dużego wysiłku.
W ofercie dostępne są również inne modele stołów zestawione z różną ilością również innych modeli krzeseł.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję